Rekreačné chaty č. 526 a č. 528

sa nachádzajú v doline Červený Kút, približne 4 km za mestom Liptovský Hrádok. Miesto je ideálnym východiskovým bodom pre návštevu Západních, Nízkých a Vysokých Tatier. Ide o chaty v pokojnom prostredí na polosamote s možnosťou stravovania v motoreste Koliba (300m) so štýlovým interiérom ! Chaty sú od sebe vzdialené asi 100m.

Parkovanie pre autá priamo u chaty (závora + infra alarm). V zimných mesiacoch je zabezpečené prehrnovanie príjazdovej cesty a parkuje sa iba u chaty č.528. Vlakové spojenie je najbližšie zo stanice Kráľova Lehota, vzdialenej 1,5 km. Autobusová zastávka SAD "Hybe-razcestie" je vzdialená od chaty asi 500 m.

Ubytovanie:

Nástup je v sobotu od 12.00 do 13.00 hodin.
Ukončenie v sobotu najneskôr do 9.00 hodin.

Opis chat :

Kompletne vybavené rekreačné chaty; společenská miestnosť – krb – radio-CD – TV+SAT+DVD; kuchyňa – plynový sporák – mikrovlná rúra – chladnička – kuchynský riad; kúpeľňa – vaňa – teplá voda; dve lôžkové izby - vrátane bielezne; veranda - splachovacie WC v chate; vonkajšie ohnisko s posedom, gril, 2 horské bicykle. Chaty sú vykurováné elektrickými akumulačnými kamny.

Chata č.526
- jedna izba so 4 lôžkami, druhá izba so 3 lôžkami, spol.miestnosť - 1 prístelka
- sauna pre 2 osoby

FOTOALBUM 526
Letná atmosféra - kliknutím lze zvetšit Zimná nálada - kliknutím lze zvetšit

Chata č.528
- jedna izba s 5 lôžkami, druhá izba so 4 lôžkami, spol.miestnosť - 2 prístelky
- ihrisko pre volejbal

FOTOALBUM 528
Letná atmosféra - kliknutím lze zvetšit Zimná nálada - kliknutím lze zvetšit