Letné mesiace Letné fotoalbum

– možnosť turistiky a cykloturistiky, rybolov na rieke Váh – 300 m (pstruhový revír), pre vodákov - splavovanie rieky Váh, Belá aj na raftech, vodné športy na údolní nádrži Liptovská Mara, ATC Lipt. Trnovec - novo vybudovaný aquapark s najdlhšími tobogány na Slovensku + westernové mestečko Šiklův Mlýn – 15 km, termálne kúpalisko v Liptovskom Jáne - 8 km (teplota vody 27°C), aqua-vital park Kúpele Lůčky – 30 km (teplota vody 28°-38°C), skanzen Liptovskej dediny v Pribyline + predaj ovčích syrov a prútěných výrobkov – 12 km, ľadové a vápencové krasové jaskyne ( Važec - 15 km, Demänovské jaskyne - 22 km, Bystrianská jaskyňa - 28 km), zber lesných plodín, hubarčenie.

Zimné mesiace Zimné fotoalbum

– obzvlášť priaznivé podmienky pre turistiku na bežkách aj zjazdové lyžovanie v okolí chaty aj v priľahlých zimných strediskách. Najbližšie lyžiarske strediská v Nízkých a Vysokých Tatrách :
Liptovský Ján - 8 km, Barbora - 12 km, Závažná Poruba – 12 km, Čertovica – 18 km, Jasná - Chopok – 25 km, Štrbské Pleso, Interski – 30 km, Tále-Srdiečko – 40 km, Tatranská Lomnica, sánkárská dráha - 42 km. Pre menej náročných lyžiarov sú vleky vzdialené od 5 do 10 km. Krytý termálny bazén v Lipt. Jáne - 8 km (voda 27°C).

Celoročná prevádzka

  • prírodné termálne kúpalisko resp. krytý bazén v Lipt. Jáne - 8 km (voda 27°C)
  • prírodné žriedlo - termálny prameň za Lipt. Jánom - 8 km (teplota vody 27°C)
  • vonkajšie termálne kúpalisko, tobogány v Bešeňovej – 25 km (teplota vody 40°C)