Letní měsíce Letní fotoalbum

– možnost turistiky a cykloturistiky, rybolov na řece Váh – 300 m (pstruhový revír), pro vodáky splavování řeky Váh a Belá i na raftech, přírodní expozice báňské klopačky Liptovská Maša – 1 km, vodní sporty na údolní nádrži Liptovská Mara + půjčovna lodí a windsurfingů Liptovský Trnovec – 15 km, aquapark Tatralandia s nejdelšími tobogány na Slovensku + westernové městečko Šiklův Mlýn – 15 km, termální koupaliště v Liptovském Jáně – 8 km (teplota vody 27°C), aqua-vital park Kúpele Lůčky – 30 km (teplota vody 28°-38°C), skanzen Liptovskej dediny v Pribyline + prodej ovčích sýrů a proutěných výrobků – 12 km, ledové a vápencové krasové jeskyně ( Važec – 15 km, Demänovské jaskyně – 22 km, Bystrianská jaskyňa – 28 km), sběr lesních plodin a houbaření přímo u chaty.

Zimní měsíce Zimní fotoalbum

– zvláště příznivé podmínky pro turistiku na běžkách i sjezdové lyžování v okolí chaty i v přilehlých zimních střediscích. Nejbližší lyžařská střediska v Nízkých a Vysokých Tatrách :
Liptovský Ján - 8 km, Barbora - 12 km, Závažná Poruba – 12 km, Čertovica – 18 km, Jasná - Chopok – 25 km, Štrbské Pleso, Interski – 30 km, Tále-Srdiečko – 40 km, Tatranská Lomnica, sáňkařská dráha - 42 km. Pro méně náročné lyžaře jsou vleky vzdáleny od 5 do 10 km. Krytý termální bazén v Lipt. Jáně - 8 km (voda 27°C).

Celoroční provoz

  • přírodní termální koupaliště nebo krytý bazén v Lipt. Jáně - 8 km (voda 27°C)
  • přírodní vřídlo "Kaďa" - termální pramen za Lipt. Jánem - 8 km (teplota vody 27°C)
  • venkovní termální koupaliště, tobogány v Bešeňové – 25 km (teplota vody 40°C)